Блог студії з EMS-фітнесу ASSTET EMS FITNESS CLUB.

Що таке ЕМS-тренування: плюси, мінуси, ефективність занять

Вже багато десятиліть спортивне тіло виходило лише завдяки старанним заняттям у спортзалі - прокачування м'язів, біг, робота з вагою тощо. Однак життя у великому мегаполісі – це завжди нестача часу. Робота, навчання, відпочинок все це залишає мало часу для роботи над своїм тілом. Для вирішення цієї проблеми у фітнес індустрії є чудова альтернатива - EMS-тренування. Для скептично налаштованої людини це здається неможливим, виникає безліч питань - Чи працюють EMS тренування? Чи реально досягти з ЕМS тренування хорошого результату? Що говорять фахівці про ЕМS тренування?
Саме тому ми вирішили дати відповіді на всі питання, розповісти про переваги та недоліки такого виду занять.

ЕМС-тренування для схуднення – принцип роботиРозшифровується абревіатура EMS, як "electric mio stimulation" - буквально перекладається "електростимуляція м'язової тканини". Це спеціальний прилад, що знаходиться в костюмі, через електроди посилає тілу електричні імпульси. Ці сигнали змушують м'язи тіла скорочуватися, як із силової тренуванні. Під час роботи з таким приладом тренер обов'язково враховує стан здоров'я клієнта і дає відповідне навантаження. Цей метод ще в 50-ті роки минулого століття застосовувався вченими для відновлення космонавтів та спортсменом. Емс тренування є повністю безпечним для людини, а також допомагають відновлюватись після травм.

Плюси та мінуси EMS тренувань


Про переваги EMS тренувань говорять все й досить багато, але ми вирішили виділити основні плюси, що підтверджені низкою досліджень. 

  • Ефективність 
На відміну від занять на тренажерах, ефективність емс тренування на 30-40% вища. Це повноцінна заміна фітнес-заняття, яка дає швидкий і помітний результат. 

  • Опрацювання всіх м'язів 
При заняттях у залі не завжди в роботу включаються всі групи м'язів через неправильне виконання вправ або розподіл ваги, а також роботи без тренера. EMS тренування у свою чергу дозволяють задіяти до 90% всіх м'язів, опрацьовуючи їх одночасно і в прискореному режимі. Це дає можливість поступово збільшувати м'язовий каркас.  

  • Безпека  
Під час занять у залі майже кожен стикався з перевантаженням суглобів та хребта. Через це на деякий час доводиться скасовувати тренування, давши відновитись тілу. На ЕМС-заняттях це майже виключено. Якщо ви працюєте за чуйним керівництвом тренера - безпека забезпечена. 

  • Зручність 
Для занять вам знадобиться дуже проста спортивна форма і ніяких спеціальних костюмів. На тренування варто взяти кросівки, лосини та зручний верх (майка, футболка). Краще беріть одяг з натуральних матеріалів, тому що під час занять вона не дратуватиме шкіру. 

EMS тренування: мінуси

Поряд з величезною кількістю переваг, ем тренування мають і недоліки. Роблячи тіло струнким та рельєфним, тренування не дають спортивних прикладних навичок. Тренування спрямовані на покращення фізичних показників, з чим чудово справляються. З мінусів також варто врахувати, що займатися емс-фітнесом не можна за:

  1. епілепсії;
  2. вагітності; 
  3. наявність кардіо стимулюючого імпланта;
  4. наявність гострих або хронічних захворювань у тяжких формах.

Тренер студії обов'язково уточнює стан здоров'я клієнта і тому планується тренування. 

Підведемо підсумки 

Нова технологія тренувань дозволяє не лише заощадити свій час та сили, але також відкриває нові можливості для людей, яким не підходять традиційні тренування. Крім переваг ЕМС тренування мають і мінуси, які варто врахувати. Якщо у вас немає протипоказань до занять, можна сміливо починати роботу над тілом мрії!