Блог студії з EMS-фітнесу ASSTET EMS FITNESS CLUB.

Де‌ ‌в‌ ‌Києві‌ ‌відвідати‌ ‌EMS‌ ‌тренування‌

Сучасний ритм життя не кожному дозволяє приділяти багато часу спорту, зазвичай на це є лише кілька годин на тиждень. Для ефективного заняття у спортзалі необхідно займатися з тренером, що потребує чималих витрат. Відмінною альтернативою можуть стати тренування EMS.
EMS фітнес (Electrical Muscle Stimulation) став чудовим рішенням для тих, хто хоче швидко повернути спортивну форму. Технологія електром'язової стимуляції — це один із найпередовіших способів тренувань для людей будь-якого віку, ваги та стану здоров'я. Перед відвідуванням ems тренування у Києві, ви можете ознайомитися з відгуками. Це дозволить вам переконатися, що даний вид тренувань дійсно дуже ефективний і набирає все більшої популярності.

У чому переваги EMS-тренінгу?


  • Економія часу
Ви можете забути про багатогодинні заняття у спортзалі, які не завжди дають потрібний результат. Ems тренування в Києві триває всього 40 хвилин, що дорівнює 2-х годинному тренуванню в залі. ЕМС моделює природний процес роботи м'язів тіла шляхом створення спеціальних імпульсів.

  • Опрацювання всіх груп м'язів
Саме примусове скорочення за допомогою імпульсів привертає до роботи набагато більше м'язів, ніж звичайне класичне тренування. Це дозволяє задіяти 90% м'язів тіла. Саме завдяки цьому досягається швидкий та добрий результат у процесі тренувань ems.

  • Ефективність
Цей вид тренувань цілеспрямовано впливає проблемні зони. Це дає можливість глибоким шарам м'язів також включатись у роботу. Ви зможете спостерігати ефективність вже через 5-6 тренувань.

  • Контроль результатів
Студія ASSTET EMS FITNESS CLUB проводить постійний контроль за результатами кожного клієнта. Крім тренувань даємо рекомендації щодо харчування та складаємо індивідуальний план ems тренувань за прийнятною вартістю.

Що вам потрібно для тренування EMS?Головна перевага таких тренувань - вам не потрібно носити спеціальний одяг або форму, що займає багато місця. Для відвідування заняття з ems тренування в Києві вам знадобиться:
  • Футболка;
  • Лосини;
  • Кросівки.
Все це можна легко помістити в спортивну сумку та у зручний для вас час відвідати зал. Найчастіше клієнтам не хочеться носити цілий день із собою форму, що призводить до перепусток занять. Рекомендуємо заздалегідь визначитися з найзручнішим часом та регулярно відвідувати заняття.

Як потрапити на тренування до ASSTET EMS FITNESS CLUB?

ASSTET EMS FITNESS CLUB – це простір за досконалістю свого тіла. Якщо ви ніколи не відвідували таке тренування, можна записатися на пробне ems тренування, ціна якого 300 грн. План тренувань та кількість блоків підбирається індивідуально для кожного клієнта. Якщо ви хочете займатися з групою, ми формуємо команди не більше 4-х осіб. Це дозволяє ефективно відстежувати результати кожного клієнта. Записатися на ems тренування можна зв'язавшись з нами по телефону +380 (97) 439 21 31!