Блог студії з EMS-фітнесу ASSTET EMS FITNESS CLUB.

ЕМS-тренування – фітнес майбутнього

Все частіше у стрічці соц.мереж можна зустріти фото людей у спортивній формі з проводами. Так виглядає людина, яка прийшла на EMS-тренування. Це виглядає тільки з боку страшно, насправді це надзвичайно ефективний вид тренування тіла. ЕМС-тренінг зараз називають фітнесом майбутнього. Ми розповімо вам, як за допомогою електростимуляції спалюються калорії і чому це тренування в ASSTET EMS FITNESS CLUB може відвідати кожен, незалежно від віку та статі.

Що це за тренування і яка від нього ефективність?


EMS (Electric mio stimulation) розшифровується як електрична стимуляція м'язів. Під час такого тренування на м'язи діє електричний імпульс, який надходить через закріплені на тілі електроди. Надходять імпульси змушують м'язи скорочуватися і спалювати жир. Таким чином, м'язи працюють не тільки за рахунок їх скорочення від виконання вправ, а також під впливом стимулятора.

Раніше такий тип тренувань активно використовувався у реабілітаційному спорті та клінічній медицині. Сьогодні емс-фітнес став частиною життя спортсменів та любителів здорового способу життя.

Міостимуляція у фітнесі – як це працює?Під час виконання базових вправ м'язи людини скорочуються. Це сприяє зростанню м'язової маси, а також підвищенню тонусу тіла. Ця технологія в свою чергу зменшує час тренувального процесу, при цьому покращуючи кінцевий результат.

Процес міостимуляції мозок людини не може контролювати, тому хаотичні скорочення ускладнюють виконання звичайних вправ. Завдяки цьому за 40 хв тренування витрачається до 1200 калорій. Під час тренування ЕМС понад 600 м'язів людини одночасно скорочуються з частотою до 2-х секунд.

Для відвідування заняття з собою потрібно мати:
  1. Зручну футболку чи майку;
  2. Лосини;
  3. Кросівки.

Чи безпечне EMC-тренування?


Загалом EMS-тренування мають такі самі протипоказання, як і активні заняття будь-яким іншим фізичним навантаженням. Категорично не можна йти на тренування, якщо:

  • у вас є психоневрологічні захворювання;
  • виявлено онкологію;
  • є епілепсія;
  • встановлений кардіостимулятор;
  • є порушення кровообігу.

Також обмеженням для емс-занять є вагітність. Вплив імпульсів на організм майбутньої матері та дитини ще до кінця не вивчений, тому від тренувань варто утриматись.

Переваги EMS-тренування


Одна з головних переваг такого типу занять – економія часу. Для отримання ефекту від звичайного заняття потрібно витрачати щонайменше 2-х годин 4-5 разів на тиждень. ЕМС-тренування дозволяють за 40 хвилин отримати чудовий результат. У процесі такого фітнесу у вас задіяно 90% м'язів всього тіла. Це дозволяє включити в роботу ті ділянки, які взагалі рідко використовуються при класичному вигляді тренувань.
Ще одна з переваг – зняття навантаження із суглобів. Це ідеальний варіант для тих, хто травмувався чи перезавантажив себе. Тренування проходить без додаткової ваги, що дозволяє уникнути додаткового навантаження на спину та ноги.